Tootegrupid

4M Värvimise komplekt Rahakassa-Lehmake

Tootekood: M418.4513
Kaubamärk: 4M
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Hind:
8,00 €
Kogus: - +
Antud  käsitöökomplekt laseb valge lehmakujulise hoiukassal muutuda eriliseks kordumatuks kunstiteoseks,  mille loojaks on Teie laps. Spetsiaalsete värvide abil saab Teie laps kogu oma fantaasiat kasutades kuju oma nägemuse järgi üle värvida. Pole hullu, kui esimese korraga välja ei tule sest värvid on kergesti sooja veega maha pestavad. Sellest saab kindlasti lemmik ese, mida laps saab kasvõi iga päev vastavalt tujule uuesti värvida.


 Komplekt sisaldab :
  • lehmake-hoiukassa
  • pintsel
  • 6 värvi
Sarnased tooted
Tee ise "Öökullid" Popsine
Popsine on revolutsiooniline naturaalne ja korduvkasutatav voolimismass. Juba viie minutiga ja vett lisamata võite luua fantaasiarikkaid kujusi või teha neid vormide järgi. Ideaalne igasuguste kujude loomiseks. Popsine asendab tradistioonilisi voolimismaterjale nagu näiteks savi ja tal on mitmeid eeliseid. Ta on värviline kerge pehme läikiv ja kui tulemus ei meeldi, saab seda korduvalt umber kujundada. Veronique Debroise uuenduslik lähenemine voolimisele pakub kunstiga tegelemise rõõmu nii suurtele kui väikestele.
Kujusid võib voolida ümber sulatada ja taas voolida nii mitu korda kui laps soovib, lisaks võib neid kaunistada komplekti kuuluvatega viltpliiatsidega.
See komplekt on mõeldud lõbusate ja värviliste öökullide loomiseks!
Öökullid sobivad ideaalselt magamistoa kaunistamiseks. Komplektist saab teha isegi kauni rahakassa. Gypsine saab korduvkasutada nii mitu korda kui ise soovid.
Ref:2661 Öökullid
Komplektis :
4 viltpliiatsit
80 gr kollast Gypsine voolimismassi
80 gr vaarikaroosat Gypsine voolimismassi
1 voolimisvorm
1 juhend
Suurus: 205x250x63 mm
Kaal: 600 gr
Tootekood: 2661 ,   Laoseis: Laos
13,60 €
Tee ise "Printsessid" Popsine
Tootekood: 2633 ,   Laoseis: Laos
23,60 €
Lisamaterjal Popsine must, 110g
Tootekood: 2606 ,   Laoseis: Laos
5,60 €
Lisamaterjal Popsine kollane, 110g
Tootekood: 2608 ,   Laoseis: Laos
5,60 €
Teeserviisi maalimise komplekt
Tootekood: 52153 ,   Laoseis: Laos
11,00 €