Tootegrupid

Akvarelli värvimispildid "Õhupallid"

Tootekood: 610
Kaubamärk: SentoSphere
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Hind:
11,10 €
Kogus: - +

Aquarellum “must joon” on kogu  Aquarellumi sarja täiesti uus lähenemine. Elegantsed kontuurid on nüüd musta värvi, mis teeb joonise iseloomulikumaks ja väljendusrikkamaks. 
 

See komplekt aitab lapsel iseseisvalt erinevate värvitoonide segamist õppida ja tõelisi kunstiteoseid luua. Soovitud värvitooni saamiseks segage värvid pipeti abil. Seejärel võtke pintsel ja kandke värvid joonisele, kusjuures ei pea kartma, et värvid valguvad laiali  üle joonise piire. Värvid kuivavad ära ja jäävad ainult vajalikule pinnale, kuna joonis on vahakontuuridega osadeks jagatud. Need kontuurid hoiavad värve joonise “sees”.  Kui aga teie ei jää saadud värvitooniga rahule, võite juurde lisada mingi muu värv või hoopis kõik ära kustutada. Selleks piisab veest ja kuivatuspaberist. Seejärel võib uuesti joonistama hakata. Ühte ja sama pilti saab korduvalt värvida, mis aitab paremaid tulemusi saavutada.

Komplekt arendab fantaasiat ja loovust. Lapsel areneb käeline tegevus, kontsentratsioon, tähelepanu ja ruumiline kujutlusvõime. Akvarellvärvid arendavad värvitajuvust, loovust, värvide segamise ja uude värvitoonide saamise oskust.

 

Komplektis : 

  • 2 kontuuridega joonist 25x32.5 см
  • 7 akvarellvärvi 
  • 1 kvaliteetne pintsel
  • 1 palett
Sarnased tooted
Tootekood: 668 ,   Laoseis: Laos
12,50 €
Tootekood: 6001 ,   Laoseis: Laos
7,30 €
Tootekood: 6413 ,   Laoseis: Laos
15,00 €
Tootekood: 6416 ,   Laoseis: Tellimisel
15,00 €
Tootekood: 4501 ,   Laoseis: Tellimisel
16,00 €