Tootegrupid

Magic Blooms Interaktiivne lill putukaga

Tootekood: J2302
Kaubamärk: Silverlit
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Hind:
14,00 €
Kogus: - +
Komplektis on üks interaktiivne lill ( pikkus umbes 20 cm) , üks interaktiivne putukas, klamber, kastekann, 3 AAA patareid, 2 AG13 patareid (Demo jaoks).
Funktsioonid. Lilledel on kaks režiimi – maagiline ja tantsimine. Maagilises režiimis lill vastab kastmisele ja hellitamisele rõõmsa häälega või hakkab laulma. Tantsimisrežiimis lill reageerib, kui lased talle muusikat või teed hääli – lill hakkab tegema tantsuliigutusi.
Lilled leiavad automaatselt teised lähedalolevad lilled ja suhtlevad omavahel.
Lill on alguses demorežiimis – lülita lill kõigepealt maagilisse režiimi, seejärel saad ka seda muuta tantsurežiimiks.
Lillele meeldib hellitamine – puuduta lillepoti keskosa (3) ja lill hakkab rääkima või kihistama. Lill hakkab viisi mängima, kui puudutad potti vähemalt kahe sekundi jooksul. Lillele meeldib hoolitsus – vajuta kannuga kastmisnupule (4) ja lill muutub rõõmsaks ning vahel laulab ka laulu. 
Lill võib sinu poolt salvestatud teate lauluna taasesitada.
Salvestamiseks vajuta kastmis-/salvestamisnupule ja hoia seda all, kuni kuuled piiksu. Nüüd saad salvestada 1 sekundi pikkuse sõnumi. Kui sõnum salvestus, kostab kaks piiksu. Sõnum jääb mällu, kuni salvestad uue. Nüüd vajuta kastmisnuppu uuesti ning lill laulab sulle sõnumi tagasi. Vajuta uuesti ja kuuled uut laulu. Tantsurežiimis lill tantsib, kui kuuleb hääli või muusikat. Mida valjemalt need kostuvad, seda kiiremad on tantsuliigutused.
Sarnased tooted
Tootekood: J2122 ,   Laoseis: Laos
136,00 €
Tootekood: J1465 ,   Laoseis: Laos
13,00 €
Tootekood: 10211 ,   Laoseis: Laos
139,00 €
Tootekood: 06229 ,   Laoseis: Laos
115,00 €
Tootekood: 10597 ,   Laoseis: Laos
24,00 €