Категории

Керамическая фигурка "Свинья-копилка" для росписи

Артикул: 24684
Единица: tk
Кол-во: Под заказ
Цена:
9,00 €
Кол-во: - +
Копилка-раскраска "Свинка" от производителя Felicita представляет собой керамическую фигурку домашнего животного, которую юному художнику предстоит раскрасить при помощи красок и кисти, не входящих в комплект. Расписав по своему вкусу свинку, ребенок сможет использовать фигурку в качестве копилки, так как на спинке у нее имеется специальное отверстие для опускания монеток.
Размер упаковки 21х12х12см.
Схожие продукты
Popsine on revolutsiooniline naturaalne ja korduvkasutatav voolimismass. Juba viie minutiga ja vett lisamata võite luua fantaasiarikkaid kujusi või teha neid vormide järgi. Ideaalne igasuguste kujude loomiseks. Popsine asendab tradistioonilisi voolimismaterjale nagu näiteks savi ja tal on mitmeid eeliseid. Ta on värviline kerge pehme läikiv ja kui tulemus ei meeldi, saab seda korduvalt umber kujundada. Veronique Debroise uuenduslik lähenemine voolimisele pakub kunstiga tegelemise rõõmu nii suurtele kui väikestele.
Loo särav akvaarium värvilise kalaperega! Kujusid võib voolida ümber sulatada ja taas voolida nii mitu korda kui laps soovib, lisaks võib neid kaunistada komplekti kuuluvatega viltpliiatsidega.
Ref: 2662 Kuukalad
Komplektis:
4 viltpliiatsit
80 g türkiisssinist Gypsine voolimismassi
80 gr roosa Gypsine voolimismassi
1 voolimisvorm
1 juhend
Suurus: 205 x 250 x 63 mm, Kaal: 600 gr
Артикул: 2662 ,   Кол-во: В наличии
13,60 €
Gypsine on revolutsiooniline naturaalne ja korduvkasutatav voolimismass. Juba viie minutiga ja vett lisamata võite luua fantaasiarikkaid kujusi või teha neid vormide järgi. Ideaalne igasuguste kujude loomiseks. Gypsine asendab tradistioonilisi voolimismaterjale nagu näiteks savi ja tal on mitmeid eeliseid. Ta on värviline kerge pehme läikiv ja kui tulemus ei meeldi, saab seda korduvalt umber kujundada. Veronique Debroise uuenduslik lähenemine voolimisele pakub kunstiga tegelemise rõõmu nii suurtele kui väikestele.
Juhend: Kõik mida vajad on panna õige kogus Gypsine voolimismassi vormi sisse, seejärel soojenda seda mikrolaineahjus 1 minut. Kui on valmis, keeruta vormi pidevalt kuniks see jahtub. Protsessi kiirendamiseks võib selle ka külma panna. Vähem kui 3 minutiga saad valatud sileda läikiva ja elegantse kuju Ära unusta lisada kaunistusi, et muuta kuju fantaasiarikkaks ja kauniks!
Kindlasti kiindud sellesse armsasse pisikesesse põrsasse, mida saab vormida, kaunistada ja muuta ka rahakassaks.
Kuna Gypsine on korduvalt vormitatav materjal siis vajadusel võid tehtud kuju purustada ja otsejoonelt taas kasutada!
Ref:2663 Rahakassa Notsu
Komplektis:
Kleepsud põrsa kaunistamiseks
80 gr valget Gypsine voolimismassi
80 gr roosat Gypsine voolimismassi
1 vorm
1 juhend
Suurus: 205 x 250 x 63 mm
Kaal: 600 gr
Артикул: 2663 ,   Кол-во: В наличии
13,60 €
Артикул: 2606 ,   Кол-во: В наличии
5,60 €
Артикул: 2608 ,   Кол-во: В наличии
5,60 €
Артикул: 52153 ,   Кол-во: В наличии
11,00 €